Zjedz śniadanie i zrób pranie
Grudzień 21, 2018
Pralnia i klimatyczna kawiarnia w jednym miejscu
Styczeń 22, 2019

Domowe obowiązki i pyszne śniadania

Codzienne obowiązki czasem przytłaczają i zajmują zbyt wiele czasu. Trzeba wykazać się pomysłowością, żeby sprawnie pogodzić pracę lub wizyty na uczelni z planowaniem grafiku gotowania, sprzątania czy prania. Jeżeli masz z tym problem, nie zastanawiaj się dłużej, tylko wybierz się do jedynego w swoim rodzaju miejsca, jakim jest klimatyczna pralnia w Krakowie bardzo dogodnie połączona z kawiarnią. Miejsce na spotkanie ze znajomymi, w którym przy okazji łatwo i przyjemnie zatroszczysz się o swoje ubrania i inne tekstylia – to propozycja, wobec której nie można pozostać obojętnym.  

Pralnia samoobsługowa w Krakowie

Lokal, bardzo dogodnie, ulokowany jest w centrum Starego Miasta. Z łatwością można znaleźć moment na niedługą wyprawę, aby przekonać się co ma do zaoferowania najlepsza pralnia samoobsługowa w Krakowie. Niepowtarzalny klimat i pyszne jedzenie z pewnością wynagrodzą konieczność zajmowania się praniem – czynnością tak znienawidzoną przez wielu. Przekonasz się jednak, że obowiązki domowe nie muszą pochłaniać wiele czasu i energii. Oczekiwanie przy filiżance kawy i znakomitym śniadaniu, najlepiej w towarzystwie znajomych, sprawi że przykry obowiązek zamieni się w przyjemną rutynę. Spieszysz się i masz czas zaledwie na pół godzinne posiedzenie nad kubkiem kawy? To nie problem. Przynieś swoje pranie, nastaw odpowiedni program, a wyprane rzeczy możesz odebrać np. w drodze powrotnej z pracy. Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę.

Pralnia samoobsługowa Kraków

Nigdy nie robiłeś prania “na mieście”? To nic strasznego, gwarantujemy. Po co tracić cenny czas na rezerwowanie wolnych terminów w pralni w akademiku, skoro bardzo łatwo można połączyć przyjemne z pożytecznym. Samoobsługowa pralnia Kraków zdobywa szturmem od niedawna. Jest to trend, który zyskuje coraz większą popularność, zwłaszcza wśród osób, których warunki mieszkaniowe nie pozwalają na komfortowe robienie lub suszenie prania. Wystarczy pojawić się z torbą lub workiem rzeczy gotowych do prania, a resztą zajmie się już profesjonalny sprzęt. Nie musisz mieć także ze sobą detergentów. Wystarczy wybrać program, wrzucić do bębna pranie i zrelaksować się przy porcji pysznego śniadania. Nasza pralnia samoobsługowa w Krakowie posiada bardzo bogate menu, dostosowane do różnorodnych potrzeb amatorów znakomitych śniadań. Oferujemy nie tylko klasyczne posiłki, ale także opcje wegetariańskie, na słodko, dla osób dbających o linię oraz szeroką gamę zdrowych koktajli i smoothie. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, oczekując na gotowe pranie.