kawiarnia kraków
Pralnia samoobsługowa w Krakowie
Październik 25, 2018
pralnia samoobsługowa
Pralnia samoobsługowa na Starym Mieście
Grudzień 7, 2018

Pralnia i kawiarnia w jednym

pralnie kraków

Pralnia i kawiarnia w jednym

Wiele młodych osób, żyjących w wielkich miastach, coraz częściej decyduje się na niewielkie mieszkania, w których znajdują się jedynie podstawowe sprzęty i meble. Łóżko, szafa, ekspres do kawy. Ograniczenie to wynika ze względu na to, że większość czasu spędzamy poza domem. Szybki tryb życia powoduje, że mamy zbyt mało czasu, by zająć się obowiązkami domowymi. Minimalistyczne wnętrze po prostu ułatwia życie – unikamy obowiązków takich jak sprzątanie czy gotowanie.

Pralnia samoobsługowa to wygodne rozwiązanie

Coraz więcej nowo powstałych osiedli odpowiada na potrzeby współczesnego konsumenta i na wzór rynku amerykańskiego wprowadzane są u nas usługi, które jeszcze bardziej mogą ułatwić nam życie. W Krakowie, które jest dużym, zamieszkanym przez tysiące studentów i młodych ludzi miastem, powstają rozwiązania ułatwiające życie mieszkańcom. Pralnia samoobsługowa, kawiarnia z dostępem do internetu, przestrzenie coworkingowe – lokale rodem z amerykańskich filmów!

Zrób pranie i zjedz śniadanie

Jednym z takich innowacyjnych pomysłów jest połączenie kawiarni z pralnią. I choć niektórym taki duet może wydawać się absurdalny, wystarczy jedna wizyta, aby przekonać się, że to świetny pomysł. Dlaczego? Nawet krótkie programy prania trwają pewien czas. Czym można się zająć w ciągu godziny? Czytaniem książki, słuchaniem muzyki, rozmową telefoniczną… można również zjeść pożywne śniadanie w Krakowie!

Korzystanie z tego typu publicznych przestrzeni ma też dodatkowy plus. Jest to możliwość poznania wielu ciekawych osób, które prowadzą podobny tryb życia do naszego. Wspólne oczekiwanie i spożywanie posiłku może się więc zamienić w długą i ciekawą znajomość.

2 w 1, czyli przyjemne z pożytecznym

Lubimy ułatwiać sobie życie w każdy możliwy sposób. Kawiarnia i pralnia w jednym miejscu to świetne połączenie obowiązkowych, prostych ale i nudnych zajęć domowych, z rozrywką. Wyobraź sobie, że wstawiasz pranie, a za minutę siedzisz już przy stoliku z gorącą kawą, przygotowaną przez baristę, wyciągasz swoją ulubioną książkę i zatapiasz się w lekturze. A może zaczynasz pogawędkę z miłą dziewczyną, która tak jak Ty jest nowa w mieście i szuka znajomych na wspólne, wieczorne wyjścia?

W dużych miastach czas płynie bardzo szybko. Pralnia Kraków to idealne rozwiązanie dla zabieganych i zajętych ludzi, którzy poza odświeżeniem odzieży szukają chwili wytchnienia. Każda minuta jest cenna. Połączenie kawiarni z pralnią daje z jednej strony możliwość zatrzymania się, sprawienia sobie małej przyjemności w ciągu dnia, a z drugiej poczucie wypełnienia obowiązku.

Świat pędzi coraz szybciej. Możemy się z tym nie zgadzać, ale nie jesteśmy w stanie tego trendu powstrzymać. Zamiast przeciwstawiać się zmianom, czerpmy z nich jak najwięcej! Z otwartym umysłem, możemy dostrzec wiele ciekawych pomysłów i alternatyw, które urozmaicą i ubarwią nasze codzienne obowiązki. A skoro pranie ubrań może być ciekawe, inspirujące i do tego smaczne – wybór jest oczywisty.