Domowe obowiązki i pyszne śniadania
Styczeń 22, 2019

Pralnia i klimatyczna kawiarnia w jednym miejscu

Wiele osób wynajmuje mieszkania tymczasowo. Nie w każdym z nich jest miejsce na pralkę, nie wspominając już o suszarce czy powierzchni, aby wygodnie rozwiesić świeżo wyprane elementy garderoby. Wiele młodych osób zmaga się z podobnym problemem, ale my chcemy zaproponować dogodne rozwiązanie. Zabierz swoje pranie i sprawdź co ma do zaoferowania samoobsługowa kawiarnia i pralnia w Krakowie. W jednym lokalu znajdziesz nie tylko profesjonalny sprzęt do prania i suszenia ubrań, ale także bogate menu, przytulny wystrój i niepowtarzalną atmosferę. W drodze na uczelnię lub do pracy, zatrzymaj się na przepyszny posiłek i dobrą kawę, a przy okazji możesz zatroszczyć się także o dopełnienie domowych obowiązków.  

Pralnia samoobsługowa

Podobne miejsca kojarzą się głównie z zagranicznymi filmami, jednak teraz można już dogodnie korzystać z dobrodziejstw, jakie może zaoferować pralnia samoobsługowa w Krakowie. Czemu nie spotkać się ze znajomymi w centrum miasta, żeby jednocześnie zająć się koniecznymi obowiązkami domowymi i spędzić miło czas? Dbałość o ulubione ubrania nie musi wiązać się już tylko z nudną rutyną. Oczekiwanie na zakończenie programu prania, z pewnością umili lektura gazety albo książki przy znakomitym posiłku. Oferta kulinarna Frania Cafe została dostosowana do zróżnicowanych wymagań i potrzeb naszych klientów. Znajdziecie u nas pyszne śniadania – w wydaniu klasycznym, brytyjskim, francuskim oraz wegetariańskim. Wyśmienity lunch, smoothie czy szeroka selekcja gorących i zimnych napojów, sprawią że czas spędzony na robieniu prania, nigdy nie będzie czasem zmarnowanym.  

Pralnia samoobsługowa Kraków

Wyjątkowa pralnia Kraków stoi otworem również przed zabieganymi studentami. Jeżeli robienie prania w akademiku jest zbyt uciążliwe lub jeśli przepadł zarezerwowany termin, nie trzeba wpadać w panikę. Wystarczy zabrać rzeczy do naszego klimatycznego lokalu, nastawić program i zająć się w tym czasie lekturą podręcznika, notatek lub spotkać się ze znajomymi przy smacznym i wartościowym posiłku. Nie trzeba szukać daleko – nasz lokal znajduje się w centrum, dlatego z łatwością można do nas trafić samochodem, przy pomocy komunikacji miejskiej lub pieszo. Wszystkie potrzebne detergenty można nabyć na miejscu. Po skończonym praniu, mokre rzeczy można przerzucić do jednej z bębnowych suszarek, aby już po kilkunastu minutach wyjść ze świeżym praniem i dobrym humorem. Zabiegana codzienność nie ułatwia regularnego zajmowania się obowiązkami domowymi, warto więc łączyć pożyteczne z odrobiną przyjemności.