Pralnia samoobsługowa Kraków
Zrób sam pranie w Krakowie
Grudzień 20, 2018
Domowe obowiązki i pyszne śniadania
Styczeń 22, 2019

Zjedz śniadanie i zrób pranie

Poszukujesz nowych, ciekawych miejsc w Krakowie a przy tym potrzebujesz pogodzić domowe obowiązki z zabieganym rytmem miejskiego życia? Dobrze trafiłeś. Zabierz swoje sprawunki do jedynej w swoim rodzaju kawiarnio-pralni, gdzie nie tylko zadbasz o zawartość swojej garderoby, ale także spożytkujesz poranek w przyjemny sposób. Sterta ubrań zalegająca na krześle w sypialni? Kończy się zapas czystych t-shirtów? Zaproś znajomych na znakomite śniadanie i przy okazji wypierz swoje ubrania. Być może brzmi to nieco dziwnie, ale odważ się spróbować i zapoznaj się z tym niezwykłym miejscem usytuowanym w samym centrum Krakowa.

pralnia kraków

Śniadanie w Krakowie

Gdzie najlepiej zjeść śniadanie w Krakowie? Odpowiedź jest prosta – Frania Cafe. Nasz lokal zachęca interesującym wystrojem, wygodnymi kanapami i rzecz jasna, dobrym jedzeniem. Jeżeli masz trudność z wygospodarowaniem dodatkowego czasu na obowiązki domowe – a ściślej mówiąc, na pranie – zajrzyj do nas i przekonaj się jak łatwo jest połączyć przyjemne z pożytecznym. Program prania rozkręcił się już w najlepsze, a Ty pałaszujesz pyszne śniadanie Kraków. Jak przyjemniej spożytkować czas w oczekiwaniu na czyste, pachnące pranie, jeśli nie przy znakomitej kawie i porcji ulubionego dania śniadaniowego, rozmawiając ze znajomymi w przytulnej scenerii? W naszej ofercie znajdziesz śniadanie angielskie, polskie, francuskie, jajecznicę, bułki, ciepłe napoje, smoothies oraz dania lunchowe. Ponadto oferujemy opcje wegańskie w postaci pożywnych past, ale także i wersję fit dla tych, którzy dbają o linię. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

 

 

Pralnia Kraków

Powstaje coraz więcej małych, lokalnych pralni, oferujących wybawienie dla studentów i osób nieposiadających w mieszkaniu pralki. Zachodnia tendencja dociera do Polski i zyskuje sobie coraz większą rzeszę zwolenników. Konieczność zrobienia prania nie musi się już jednoznacznie kojarzyć z czasochłonnym sortowaniem i suszeniem bielizny. W Frania Cafe zrobisz pranie, nawet jeżeli nie posiadasz własnych detergentów oraz szybko i sprawnie wysuszysz swoje pranie w jednej z naszych suszarek. Oczekując na zakończenie programu, zwłaszcza w ponury poranek, warto usiąść nad kubkiem gorącej kawy i posilić się porcją pożywnego śniadania Kraków od razu wydaje się bardziej przyjazny. Przynieś ze sobą worek brudnego prania, a gwarantujemy, że wychodząc z Frania Cafe, zabierzesz ze sobą nie tylko świeżutkie i czyste ubrania, ale i dawkę pozytywnej energii do spożytkowania przez resztę dnia.