śniadanie kraków
Najlepsze śniadania w Krakowie
Grudzień 7, 2018
Zjedz śniadanie i zrób pranie
Grudzień 21, 2018

Zrób sam pranie w Krakowie

Pralnia samoobsługowa Kraków

Pralnia jest przestrzenią wręcz ikoniczną – pojawia się w różnych filmach, serialach, a nawet teledyskach. Dlaczego miejsce służące czynności tak przyziemnej, jak robienie prania, zyskało taką rangę w kulturze popularnej? Być może jest to kwestia nietypowego wyglądu takich miejsc – przeszklonych lokali, oświetlonych chłodnym światłem jarzeniówek i wyposażonych w niekończące się rzędy pralek i suszarek. Możliwe, że w grę wchodzi niezobowiązujący klimat takich miejsc. Oczekując na pranie można pogawędzić ze znajomymi, poczytać książkę albo napić się kawy. Niezależnie od przyczyny, pralnia samoobsługowa odznacza się niepowtarzalnym klimatem. Jeżeli dodatkowo, połączyć ją z klimatyczną kawiarnią, otrzymujemy przestrzeń naprawdę wyjątkową w skali całego miasta.

Pralnia samoobsługowa

Jeżeli mieszkasz w akademiku albo bursie, nie musisz już specjalnie rezerwować terminu na zrobienie szybkiego prania. Każdy czasem może zagubić się w domowych obowiązkach. Jeśli zapomnimy o rezerwacji pralni, przepada ona bezpowrotnie i od nowa musimy poszukiwać wolnego terminu. Nigdy więcej. Umów się ze znajomymi – spędzicie przyjemnie czas, a Twoje pranie będzie gotowe nim się zorientujesz. Jak to działa? Nic trudnego! Przynosisz brudne pranie, wrzucasz je do jednej z naszych pralek, a w tym czasie relaksujesz się przy porcji wybranego przez siebie śniadania albo gorącej kawie. Po skończonym wirowaniu możesz wrzucić pranie do jednej z suszarek i tak oto  jednocześnie możesz troszczyć się o wypełnianie obowiązków domowych, jak i spędzać przyjemnie czas w klimatycznym wnętrzu.

Pralnia samoobsługowa Kraków

Pralnia samoobsługowa Kraków

Pralnie samoobsługowe Kraków podbijają szturmem. Wiele osób zmaga się z niezbyt komfortowymi warunkami mieszkaniowymi, w nie każdej kawalerce czy małym mieszkanku znajdzie się miejsce na pralkę. Nie zawsze też można wygospodarować dość czasu na zrobienie prania. W stolicy Małopolski powstaje coraz więcej takich miejsc, ale niewiele z nich okazuje się być tak wyjątkowymi, jak Frania Cafe – kawiarnia i pralnia samoobsługowa Kraków. Uraczymy naszych gości czymś lepszym, niż kawa z automatu. Jeśli masz nieco czasu przed pracą, albo zajęcia na uczelni zaczynają się dopiero popołudniem, zgarnij swoje pranie i przybywaj do nas na pyszne śniadanie albo lunch. Możesz umówić się ze znajomymi, albo zażyć nieco spokoju w samotności.. Nie musisz mieć swoich detergentów. Wszystko szybko, sprawnie i w jednym miejscu.